Langų pasirinkimas yra neatsiejama bet kokio būsto statybos ar atnaujinimo dalis. Sprendimas, kurią langų sistemą pasirinkti, gali turėti ilgalaikį poveikį ne tik namų išvaizdai, bet ir komfortui, energijos sąnaudoms bei saugumui. Rinkoje egzistuoja daugybė langų sistemų, tačiau dvi iš jų – Veka Softline 82 ir Gealan S9000 – išsiskiria savo savybėmis ir populiarumu tarp vartotojų. Šiame straipsnyje mes atliksime giluminį šių dviejų sistemų palyginimą, nagrinėdami kiekvienos iš jų dizaino ypatumus, energinį efektyvumą, tvarumą ir technines charakteristikas, siekiant padėti jums priimti informuotą sprendimą.

Langai yra viena iš svarbiausių namų konstrukcijos dalių – jie ne tik leidžia įsileisti šviesą ir pasigrožėti vaizdais, bet ir atlieka esminę vaidmenį namų šilumos izoliacijoje, saugume ir estetikoje. Šiuolaikiniame statybų rinkoje pirkėjai gali rinktis iš įvairių langų gamintojų ir jų siūlomų sistemų. Vieni populiariausių pasirinkimų yra Veka Softline 82 ir Gealan S9000. Šiame straipsnyje mes palyginame šias dvi langų sistemas, aptardami jų charakteristikas, privalumus bei skirtumus.

Veka Softline 82 vs Gealan S9000: Plastikinių Langų Vartotojų Atsiliepimų Palyginimas
Veka Softline 82 vs Gealan S9000: Plastikinių Langų Vartotojų Atsiliepimų Palyginimas

Veka Softline 82: Šiuolaikiškumas ir Energetinis Efektyvumas

Veka Softline 82 – tai aukščiausios kokybės plastikinių langų sistema, kuri pasižymi moderniu dizainu ir ypač gerais šilumos izoliacijos parametrais. Ši sistema tinka tiek naujos statybos, tiek renovuojamiems namams.

Pagrindinės Savybės:

 • Profilio Gilis: 82 mm profilis suteikia puikias šilumos izoliacijos savybes.
 • Stiklo Paketo Storis: Galimybė naudoti iki 52 mm storio stiklo paketus, kurie yra idealūs triukšmo izoliacijai ir energijos taupymui.
 • Energetinis Efektyvumas: A++ energinio naudingumo klasė, užtikrinanti mažas šildymo sąnaudas.
 • Tvarumas: Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgą produkto tarnavimo laiką.

Veka Softline 82 Klientų Atsiliepimai

Klientų patirtis su Veka Softline 82 langų sistema rodo, kad ši pasirinkimo galimybė yra vertinama dėl savo aukštos kokybės, šiuolaikiško dizaino ir energinio efektyvumo. Žemiau pateikiami keli fiktyvūs, bet įtikinami klientų atsiliepimai, kurie atspindi tipišką vartotojų patirtį su šia langų sistema.

Marija P., Klaipėda

“Veka Softline 82 langai mane sužavėjo iš karto. Jie suteikė mano namams modernią išvaizdą, o šilumos izoliacija yra tiesiog nepriekaištinga. Mano šildymo sąskaitos ženkliai sumažėjo nuo tada, kai juos įsirengiau.”

Tomas K., Vilnius

“Norėjau, kad mano namai būtų kuo energiškai efektyvesni, ir Veka Softline 82 langai padėjo man šiame siekime. Be to, montavimo komanda dirbo profesionaliai ir švariai, palikdami patį geriausią įspūdį.”

Ingrida R., Šiauliai

“Aš vertinu tvarumą, todėl rinkausi Veka Softline 82. Šie langai ne tik sumažino mano energijos sąnaudas, bet ir yra pagaminti iš perdirbamų medžiagų, kas man labai svarbu kaip ekologiškai sąmoningai gyvenančiai asmeniui.”

Gediminas A., Panevėžys

“Saugumas man yra prioritetas, o Veka langai man suteikė papildomą ramybę dėl jų patvarumo ir atsparumo įsilaužimams. Aukštos kokybės užraktai ir tvirti profiliai reiškia, kad galiu jaustis saugus savo namuose.”

Ieva S., Alytus

“Veka Softline 82 langai yra puikus pavyzdys, kai kokybė atitinka kainą. Pradžioje nedrąsiai investavau į brangesnius langus, bet dabar matau, kad tai buvo protingas sprendimas. Jų atsparumas Lietuvos klimato išbandymams jau įrodytas per šaltą žiemą ir karštą vasarą.”

Rokas V., Kaunas

“Esu statybininkas ir dažnai rekomenduoju savo klientams Veka Softline 82. Visi, kas juos įsirengė, yra labai patenkinti tiek su produkto kokybe, tiek su šilumos ir garso izoliacija.”

Justė M., Mažeikiai

“Renovavau seną namą ir ieškojau langų, kurie derėtų prie autentiško namo stiliaus, bet suteiktų modernias šilumos izoliacijos savybes. Veka Softline 82 langai buvo tobulas sprendimas. Jie estetiškai papildo mano namo išvaizdą, suteikdami šiuolaikiškumo jausmą.”

Veka Softline 82 vs Gealan S9000: Plastikinių Langų Vartotojų Atsiliepimų Palyginimas
Veka Softline 82 vs Gealan S9000: Plastikinių Langų Vartotojų Atsiliepimų Palyginimas

Gealan S9000: Inovacija ir Dizainas

Gealan S9000 yra dar viena inovatyvi langų sistema, kuri išsiskiria savo dizainu ir funkcionalumu. Tai yra visapusė langų sistema, tinkanti įvairiems projektams.

Pagrindinės Savybės:

 • Profilio Gilis: 83 mm profilis leidžia pasiekti puikų šilumos ir garso izoliaciją.
 • Stiklo Paketo Storis: Įmanoma integruoti iki 54 mm stiklo paketus, teikiančius aukščiausią izoliaciją.
 • Saugumas: Galimybė įrengti papildomas saugumo sistemas, užtikrinant namų apsaugą.
 • Inovatyvus Dizainas: Platus spalvų ir tekstūrų asortimentas, leidžiantis pritaikyti langus prie bet kokio eksterjero ar interjero.

Gealan S9000 Klientų Atsiliepimai

Gealan S9000 langų serija yra plačiai vertinama dėl jos techninių naujovių, energinio naudingumo ir dizaino lankstumo. Žemiau pateikiami kelios fiktyvios, bet realistinės klientų atsiliepimų citatos, kurios atspindi vartotojų patirtį su Gealan S9000 langais.

Darius J., Marijampolė

“Naujieji Gealan S9000 langai yra tiesiog puikūs. Pastebėjau, kad triukšmas iš gatvės gerokai sumažėjo, o namai išlaiko šilumą daug efektyviau nei anksčiau.”

Jolanta B., Kėdainiai

“Susidomėjau Gealan S9000 langais dėl jų aukšto šilumos izoliacijos koeficiento. Nors kaina buvo kiek aukštesnė nei konkurentų, sutaupytos šildymo išlaidos ir patogus mikroklimatas namuose vertas kiekvieno eurą.”

Vytautas S., Trakai

“Aš džiaugiuosi, kad pasirinkau Gealan S9000 langus savo modernaus dizaino namui. Profilių platumas leido įmontuoti didelius stiklo paketus, kurie užtikrina puikią šviesos pralaidumą ir vaizdą į gamtą.”

Birutė L., Palanga

“Kai kurie langų montuotojai mano regione neturėjo daug patirties su Gealan S9000, bet radau komandą, kuri padarė puikų darbą. Langai atrodo stilingai ir yra labai funkcionalūs.”

Rimantas P., Visaginas

“Norėjau ekologiško sprendimo, todėl Gealan S9000 langai, pagaminti iš perdirbamo PVC, buvo idealus pasirinkimas. Esu labai patenkintas, kaip lengvai šie langai atsidaro ir užsidaro, ir jų priežiūra yra itin paprasta.”

Aušra V., Telšiai

“Mano Gealan S9000 langai buvo individualiai pritaikyti prie senovinio mano namo fasado. Esu įspūdingai nustebinta, kaip šie langai suteikė namui naują gyvybę ir žymiai pagerino energijos efektyvumą.”

Egidijus M., Nida

“Dirbu architektu, ir mano klientai, kuriems rekomendavau Gealan S9000, visada palieka teigiamus atsiliepimus. Jie ypač vertina šių langų pritaikomumą prie įvairių architektūrinių stilių ir puikius techninius parametrus.”

Veka Softline 82 vs Gealan S9000: Plastikinių Langų Vartotojų Atsiliepimų Palyginimas
Veka Softline 82 vs Gealan S9000: Plastikinių Langų Vartotojų Atsiliepimų Palyginimas

Palyginimas: Kuris Langas Geriau Tinka Jūsų Namams?

Palyginus Veka Softline 82 ir Gealan S9000, abu variantai siūlo panašius privalumus, tačiau kiekviena sistema turi ir savų specifinių charakteristikų:

 • Šilumos Izoliacija: Abi sistemos siūlo aukštos kokybės šilumos izoliaciją, tačiau Veka gali būti šiek tiek pranašesnė dėl šiek tiek aukštesnio energinio efektyvumo reitingo.
 • Saugumas: Gealan S9000 sistemą galima papildyti pažangiais saugumo komponentais, tai gali būti lemiamas faktorius rinkantis langus saugumo sąmoningiems vartotojams.
 • Dizainas: Nors ir Veka, ir Gealan siūlo platų dizaino pasirinkimą, Gealan gali būti laikoma lydere inovatyvaus dizaino srityje.

Veka Softline 82 vs. Gealan S9000: kainų ir parametrų palyginimas

Parametras Veka Softline 82 Gealan S9000
Kaina Vidutiniškai brangiau Vidutiniškai pigiau
Šilumos izoliacija Uw = 0,77 W/m²K Uw = 0,78 W/m²K
Garso izoliacija Rw = 36 dB Rw = 37 dB
Ilgaamžiškumas > 50 metų > 50 metų
Garantija 5 metai 5 metai
Asortimentas Platesnis Siauresnis
Spalvų pasirinkimas Platesnis Siauresnis
Kaina už 60×120 cm, 1 varčios langą, su standartine komplektacija 250 € 220 €
Kaina už 120×140 cm, 2 varčių langą, su standartine komplektacija 450 € 400 €
Veka Softline 82 vs Gealan S9000: Plastikinių Langų Vartotojų Atsiliepimų Palyginimas
Veka Softline 82 vs Gealan S9000: Plastikinių Langų Vartotojų Atsiliepimų Palyginimas

Veka Softline 82 vs Gealan S9000: DUK

Koks energinis efektyvumas yra būdingas Veka Softline 82 ir Gealan S9000 langams?

Abi langų sistemos pasižymi aukštu energinio efektyvumo lygiu. Veka Softline 82 yra žinoma dėl savo šilumos izoliacijos savybių, turinčių Uw koeficientą mažesnį nei 1.0 W/(m²K), kai yra naudojami tinkami stiklo paketai. Gealan S9000 sistema taip pat yra sukurta atsižvelgiant į energijos taupymą, su galimybėmis pasiekti panašų ar net aukštesnį energinio efektyvumo lygį.

Ar Veka Softline 82 ir Gealan S9000 langai turi garso izoliacijos savybių?

Taip, ir Veka Softline 82, ir Gealan S9000 langų sistemos siūlo geras garso izoliacijos savybes. Galutinis garso izoliacijos lygis priklausys nuo stiklo paketo specifikacijų ir montavimo kokybės.

Kokia yra šių langų sistemos pritaikymo lankstumas?

Abi langų serijos siūlo platų profilį ir spalvų pasirinkimą, leidžiantį pritaikyti langus prie įvairių architektūros stilių ir asmeninių pageidavimų. Veka ir Gealan siūlo langus, kurie gali būti pritaikyti tiek moderniose, tiek tradicinėse statybose.

Kaip palyginti Veka Softline 82 ir Gealan S9000 langų kainas?

Kainos gali skirtis priklausomai nuo regiono, pasirinktų langų savybių ir stiklo paketų. Paprastai, kainos yra panašios, bet konkretus pasiūlymas turėtų būti gautas iš atitinkamų tiekėjų arba montuotojų.

Kokia garantija yra suteikiama šiems langams?

Tiek Veka, tiek Gealan paprastai suteikia ilgalaikes garantijas už savo langų sistemas, bet garantijos terminai ir sąlygos gali skirtis priklausomai nuo pardavėjo ar gamintojo. Reikėtų pasitikslinti garantijos detalės iš pardavėjo.

Ar langų priežiūra skiriasi tarp Veka Softline 82 ir Gealan S9000 sistemų?

Abiejų sistemų priežiūra yra panaši. PVC langai yra palyginti lengvi prižiūrėti – juos reikėtų reguliariai valyti su švelniu plovikliu ir patikrinti sandariklius bei furnitūrą.

Kurios langų sistemos montavimas yra paprastesnis ar greitesnis?

Montavimo sudėtingumas ir laikas priklausys nuo kiekvienos konkrečios situacijos, įskaitant langų dydį, formą ir prieigos lengvumą. Abiejų gamintojų produktai yra sukurta siekiant palengvinti montavimo procesą, tačiau tikslius montavimo laikus nustatys profesionalūs montuotojai.

Comments are disabled.